Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kreatywne warsztaty „Kolorowe pory roku – lato”

„Kolorowe pory roku” to kreatywne warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim, które odbywają się cyklicznie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie poświęcone tematyce letniej odbyło się 13 czerwca.

FOTO

Tym razem uczestnicy rozwijali plastyczne umiejętności podczas spontanicznego rysowania kredą na dziedzińcu przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury. Zadaniem dzieci było odzwierciedlenie swoich marzeń związanych z wypoczynkiem wakacyjnym. Powstawały kolorowe kwiaty, słońca, las, drzewa, góry i morze.

Po zajęciach plastycznych rozpoczęły się zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu w tym zabawy z chustą animacyjną i gry w klasy. Nad oprawą plastyczną i animacyjną czuwały Iwona Jabłońska i Elżbieta Lenart. Po zabawach wszyscy zasiedli do wspólnej biesiady, którą zgodnie z tematem przygotowaliśmy w sposób typowo letni – na grillu.

Dzięki kreatywnym zajęciom proponowanym przez filię DOK, dzieci rozwijają sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, poznają różne techniki plastyczne i dobrze się bawią.

Zapraszamy grupy zorganizowane na cykliczne warsztaty plastyczne. Więcej informacji w sekretariacie ośrodka lub telefonicznie 44 723 15 15.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij