Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kortez w "Arenie Gwiazd"

18 września na scenie tomaszowskiej Areny Lodowej wystąpił Kortez, rozpoczynający w ten sposób swoje jesienne tournée. Występ popularnego artysty cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety przed koncertem rozeszły się w ciągu jednej doby niczym przysłowiowe „świeże bułeczki”.

Dwugodzinny koncert oczarował widzów swoją stroną muzyczną, wykonawczą, ale i wizualną. Kortez w czasie występu wykonał te najbardziej znane utwory, jak i te mniej znane z bogatego repertuaru zgromadzonego na albumach i mini albumach, zasługując bez wątpienia na owację na stojąco, którą zgotowała mu tomaszowska publiczność. Nie mogło zabraknąć bisów, na finał artysta wykonał m.in. utwory „Hej wy” i „Z imbirem”.

Sobotni koncert zapoczątkował cykl wydarzeń przygotowany przez Miejskie Centrum Kultury we współpracy z Areną Lodową pod nośnym hasłem „Arena Gwiazd”. Kolejny koncert cyklu już w listopadzie!

(fot. Marzanna Majewska)Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij