Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Kopciuszek” ponownie w TKACZ-u

7 kwietnia o godz. 19 w O.K. TKACZ – filii Miejskiego Centrum Kultury – będzie można ponownie zobaczyć spektakl pt. „Kopciuszek” w reżyserii Kariny Góry, w wykonaniu Miejskiego Teatru „TRZCINA”. Bilety w symbolicznej cenie 5 PLN.

"Kopciuszek” w reżyserii Kariny Góry

Premiera sztuki miała miejsce 12 marca. Sala widowiskowa Ośrodka Kultury „TKACZ” – filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim została wypełniona po brzegi, a zainteresowanie sztuką było tak duże, że wystawiono ją dwukrotnie.

Przypomnijmy, że spektakl miał swoją międzynarodową premierę w Antalyi, w Turcji. Oprócz mieszkańców miasta i zamieszkującej w nim Polonii na widowni zasiedli również przedstawiciele Ambasady RP w Ankarze. Miejski Teatr „TRZCINA” zaprezentuje również „Kopciuszka” podczas czerwcowego festiwalu Top Art Festival „Le Strade Della Musica” w Rzymie.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18) oraz w „Tkaczu” (ul. Niebrowska 50).Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij