Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-10-04

Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej - spotkanie w starostwie

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi – realizator projektu „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” zaprasza do uczestnictwa w spotkaniu dedykowanym Przedstawicielom Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Podmiotom Ekonomii Społecznej (fundacjom, stowarzyszeniom, spółdzielniom socjalnym, podmiotom reintegracyjnym) z terenu naszego powiatu, które odbędzie się 11 października (wtorek) w siedzibie Starostwa Powiatowego w godzinach 9.00-16.00.

RCPS


Spotkanie będzie służyło wymianie informacji na temat prognoz dotyczących ludności gmin województwa łódzkiego, funkcjonowania lokalnej ekonomii społecznej oraz doradztwa dotyczącego zasad tworzenia lokalnych planów rozwoju ekonomii społecznej zgodnie z zapisami Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu należy przesyłać na załączonym poniżej formularzu faxem na nr 42 203 48 17 lub skan na adres e-mail: rekrutacja.es@rcpslodz.pl

W razie pytań związanych z organizacją spotkań prosimy o kontakt pod nr tel. 42 203 48 29 - Wydział ds. Integracji i Pomocy Społecznej Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij