Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-25

Konsultacje społeczne - zapraszamy na spotkanie

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego CIFAL, afiliowany ośrodek szkoleniowy ONZ/UNITAR zapraszają mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych związanych z opracowaniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Tomaszowa Mazowieckiego-założenia na lata 2015-2020.


Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, ul. P.O.W. 10/16, Sala Obrad Rady Miejskiej, w dniu 2 grudnia 2015r. (środa), godz. 15.00.

Podczas spotkania przedstawione zostaną korzyści wynikające z posiadania Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (Eng. Sustainable Urban Mobility Plan- SUMP), uczestnicy spotkania będą mieli także możliwość przedstawienia potrzeb związanych z rozwojem mobilności w Tomaszowie Mazowieckim.

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej jest dokumentem strategicznym zalecanym do opracowania i wdrożenia przez Komisję Europejską na obszarach miejskich. Przede wszystkim ma on zdiagnozować kierunek rozwoju i doprowadzić do lepszej integracji różnych rodzajów transportu w celu polepszenia warunków życia mieszkańców, ochrony ich zdrowia, polepszenia jakości środowiska oraz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij