Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konkurs plastyczny „Choinka”

Miejskie Centrum Kultury, filia „Tkacz” zaprasza dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w 6. edycji konkursu plastycznego „Choinka”. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin (dziecko plus rodzice lub dziadkowie). Uczestnicy przygotowują 1 pracę plastyczną w formie przestrzennej (do 40 cm wysokości), nie będzie oceniana praca wykonana z gotowych elementów.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: od 3 do 6 lat oraz od 7 do10 lat. Komisja powołana przez organizatorów oceni prace preferując samodzielność, oryginalność, pomysłowość, estetykę wykonania. Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące dane: imię nazwisko, wiek autora, oraz imię i nazwisko opiekuna, numer telefonu do opiekuna dziecka. Prace należy składać do 8.12. w sekretariacie ośrodka przy ul. Niebrowskiej 50 w godzinach 9-18. Ogłoszenie wyników połączone z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 13.12.2017 r. w Miejskim Centrum Kultury, filii Tkacz.

Plakat choinkaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij