Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konkurs na projekt graficzny „logo” Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego „logo”  Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zachęcamy do udziału  wszystkie osoby fizyczne - mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, młodzież szkół ponadpodstawowych powyżej  16 roku życia. Za najciekawszą propozycję loga przewidziano nagrodę rzeczową.


konkurs logo


Projekt logo może mieć dowolna formę graficzną i powinien nawiązywać do zadań MKRPA, w tym do szeroko rozumianej profilaktyki w zakresie uzależnień od narkotyków, dopalaczy, przemocy, a także fonoholizmu. Ważne, aby projekt wzbudzał pozytywne skojarzenia, przyciągał uwagę, wyróżniał się oryginalnością.

Prace konkursowe wraz z wypełnionymi załącznikami należy składać w siedzibie Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16 bądź przesłać pocztą do dnia 31 lipca 2019 roku z dopiskiem na kopercie „Konkurs na projekt graficzny logo Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.
 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij