Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konieczne zmiany w TTBS. Powołano nowego wiceprezesa

Rada nadzorcza Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przychyliła się do rekomendacji prezydenta Marcina Witko oraz prezes TTBS Marii Chilińskiej i powołała na stanowisko wiceprezesa Lucynę Pietrzyk, dotychczasową dyrektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta.

W poniedziałek (19 lutego) prezydent spotkał się z zarządem oraz pracownikami spółki, by poinformować, że z końcem roku wygasa umowa miasta z TTBS na dzierżawę nieruchomości i zarząd obiektami mieszkalnymi w zasobie miasta. W przypadku braku widocznej poprawy funkcjonowania spółki, przeanalizowana zostanie inna forma zarządzania nieruchomościami, w tym bezpośrednio przez miasto.

- Nie może być tak, że klienci TTBS są traktowani jak zło konieczne. TTBS funkcjonuje dla nich, nie odwrotnie. Będę się bacznie przyglądał spółce. Obecny stan, to efekt wieloletnich zaniedbań. Jeżeli nadal nie będzie zmian, być może trzeba będzie podjąć bardziej radykalne działania – podkreśla prezydent Marcin Witko.

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij