Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konfrontacje Muzyczne w ramach Dni Tomaszowa 2016. Zgłoszenia do 15 czerwca!

W ramach tegorocznych Dni Tomaszowa odbędą Konfrontacje Muzyczne. Jest to konkurs skierowany do zespołów z regionu łódzkiego o nagrodę prezydenta Tomaszowa Marcina Witko.

Konfrontacje Muzyczne

Celem Konfrontacji Muzycznych jest prezentacja dorobku muzyków, ich repertuaru muzycznego oraz promocja młodych artystów, wokalistów, zespołów wokalno-instrumentalnych reprezentujących instytucje kultury, studia muzyczne i grupy nieformalne.

Pomysł zrodził się wśród mieszkańców przy okazji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Mimo że w ramach tego programu ostatecznie nie został wybrany wśród zwycięskich wniosków, prezydent Tomaszowa Marcin Witko postanowił zrealizować  go przy okazji Dni Tomaszowa.

Konfrontacje Muzyczne odbędą się 26 czerwca w godz. 19.30 – 22.00 na tomaszowskich błoniach przy ul. Strzeleckiej. Zgłoszenia przyjmuje Miejskie Centrum Kultury do 15 czerwca.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij