Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konfrontacje Muzyczne 2019 – głosowanie online

Rozpoczął się drugi etap eliminacji konkursu „Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego”. Spośród 11 podmiotów, które zgłosiły się do rywalizacji, Jury konkursu wyłoniło 3 zespoły i 2 wokalistów, które wezmą udział w drugim etapie.

konfrontacje muzyczne

Drugi etap eliminacji to głosowanie za pomocą ankiety internetowej na stronie wydarzenia „KONFRONTACJE MUZYCZNE 2019” na profilu społecznościowym Facebook. Głosowanie zostanie przeprowadzone od godz. 12.00 17 maja 2019 roku do godz. 12.00 31 maja 2019 roku. Głosujący może oddać jeden głos na wybrany zespół/wykonawcę.

Więcej: http://mck-tm.pl/konfrontacje-muzyczne-2019-glosowanie-online/

ZAGŁOSUJ TUTAJ : https://www.facebook.com/events/270420733864517/?active_tab=discussion

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikacji podmiotu, wobec którego zajdzie podejrzenie, że otrzymał głosy oddane sprzecznie z prawem, zasadami, polityką lub wytycznymi portalu społecznościowego Facebook oraz niniejszego Regulaminu, szczególnie dotyczy to głosów oddanych przy użyciu kont fikcyjnych.

Zdobyte głosy będą przeliczane na punkty w następujący sposób:

I miejsce – 20 punktów
II miejsce – 15 punktów
III miejsce – 10 punktów
IV miejsce – 5 punktów
V miejsce – 1 punkt
 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij