Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konfrontacje Muzyczne 2017. Zespół Vermis z nagrodą prezydenta Marcina Witko

Zespół Vermis zwyciężył w Konfrontacjach Muzycznych o nagrodę prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Jury przyznało drugie miejsce grupie NOISE, a trzecią pozycję Wiktorii Macioszek. Nagrodę publiczności wywalczył Bartłomiej Zerkowski.

FOTO

W ramach festiwalu „A może byśmy tak… do Tomaszowa”, podobnie jak w roku ubiegłym, odbyły się Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko. Zespoły zaprezentowały się w sobotę (24 czerwca) od godz. 19.30 na tomaszowskich Błoniach.

I miejsce i nagrodę prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko zdobył zespół Vermis. Jury przyznało drugie miejsce grupie NOISE (nagroda prezesa Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej Błażeja Spychalskiego), a trzecią pozycję Wiktorii Macioszek (nagroda prezesa Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wioletty Magin).

W ramach Konfrontacji Muzycznych została również przyznana specjalna nagroda publiczności, którą ufundowała Galeria Tomaszów. Otrzymał ją Bartłomiej Zerkowski, który uzyskał największą liczbę LIKE w komentarzach pod specjalnym wpisem na stronie KochamTomaszow na Facebooku.

Na scenie wystąpili również: El Fuego, The Muddlers, Piotr Iwanicki i Bluestones.

Do udziału w konkursie mogli się zgłaszać wokaliści, zespoły wokalno-instrumentalne, grupy muzyczne nieformalne z województwa łódzkiego. W tym roku pierwsze trzy nagrody przyzna jury. W puli nagród konkursu było 6 tys. złotych.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij