Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konferencja szkoleniowa „Aktywnie zdrowo i z postępem”

Fundacja Małgorzaty Glinki zorganizowała konferencję szkoleniową  „Aktywnie zdrowo i z postępem”,  która odbyła w dniach 11-12  października się w Spale.

konferencja szkoleniowa "aktywnie zdrowo i z postepem
Dzięki podpisanej rok temu umowie przez Gminę Miasto Tomaszów Mazowiecki o współpracy partnerskiej  z Fundacją „ Glinka Academy” Tomaszów znalazł się w elitarnym gronie 16 miast, które uczestniczą  w programie „Glinka Academy”. 

Celem programu jest wspieranie merytoryczne, sprzętowe a także finansowe ośrodków dziecięcej siatkówki.  Celem konferencji w której uczestniczyli przedstawiciele naszego miasta było przygotowanie kadry trenerskiej i  nauczycielskiej do pracy ukierunkowanej na rzecz realizacji programów fundacji . Sporo czasu poświęcono również na omówienie dotychczasowej działalności. Po pierwszym roku  działalności w fundacji, Tomaszów Mazowiecki został zapamiętany jako organizator wielu projektów i przedsięwzięć promujących piłkę siatkową wśród dzieci i młodzieży oraz wydarzeń sportowych zwiększających aktywność ruchową mieszkańców miasta. Do eventów sportowych  jakie udało się zorganizować w ramach  współpracy        z Fundacją Małgorzaty Glinki  w 2018 roku zaliczyć należy:

- organizację  wakacji dla dzieci trenujących siatkówkę

- organizację ogólnopolskich turniejów mini siatkówki

- organizację festynów rekreacyjno- sportowych w mieście

- prowadzenie zajęć korekcyjnych dla dzieci w szkołach

Dzięki UKS 13 Joker -głównemu realizatorowi projektów fundacji, nasze miasto od 1 czerwca 2017 roku jest w sieci ośrodków szkoleniowych dla najmłodszych zapewniających praktyczne i merytoryczne przygotowanie do gry  w siatkówkę, oraz dających możliwość stałego i stabilnego rozwoju w tej dyscyplinie sportu.

 

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij