Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncertowa sobota na pl. Kościuszki!

Blisko 50 osób, które uczestniczyły w projekcie Miejskiego Centrum Kultury pn. "Śpiewać każdy może!" zaprezentuje się podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 26 września o godz. 18 na pl. T. Kościuszki. Wstęp na koncert jest wolny, ale obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego.

W ramach projektu uczestnicy wzięli udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których m.in. uczyli się oswajać tremę, pracowali nad emisją głosu, artykulacją oraz rytmiką, a także poznali formę trzygłosowego śpiewu chóralnego. Efekty tej pracy będzie można usłyszeć w trakcie sobotniego koncertu. Artyści wystąpią pod kierunkiem Beaty  Stasiak, założycielki warszawskiego chóru gospel Soul Connection. Zapraszamy.

Projekt "Śpiewać każdy może" dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Przypomnijmy, że również w sobotę, 26 września na tomaszowskich ulicach w różnych miejscach miasta (i w różnych godzinach) będzie można posłuchać jazzu w wykonaniu członków zespołu Parnass Brass Band! Na finał projektu zapraszamy tego samego dnia o godzinie 17.30 na Plac Kościuszki!

Źródło: MCK

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij