Koncert Pawła Domagały − zmiana terminu!

W związku z trzecią falą pandemii oraz decyzją rządu o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń dotyczących m.in. zamknięcia instytucji kultury i zakazu organizacji wydarzeń z udziałem publiczności, Miejskie Centrum Kultury zmienia termin koncertu Pawła Domagały. Zostaje on przeniesiony z 27 marca na 21 maja br. Godzina 19 pozostaje bez zmian.

Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i będą upoważniać nabywcę do wejścia na koncert Pawła Domagały w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie w zmienionym terminie bilety zakupione stacjonarnie w kasie Miejskiego Centrum Kultury można zwrócić do 10 kwietnia br. (przy zwrocie należy przedstawić paragon) w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16).

Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione online, prosimy o kontakt z Biletyna.pl.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

DODATKOWE INFORMACJE

Miejsce koncertu: Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa, ul. Strzelecka 24/26

Sprzedaż biletów:
www.mck-tm.pl (kafelek “Paweł Domagała koncert/kup bilet), https://biletyna.pl/koncert/
biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Pawel-Domagala/Wracaj-Tour/Tomaszow-Mazowiecki oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16.

Cena biletów:

‒ Sektor A (płyta przed sceną) ‒ 129 zł
‒ Sektor B (trybuny) ‒ 109 zł

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego).

Organizator koncertu: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Partner: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim

O wszelkich zmianach dotyczących nowego terminu koncertu informacje będą się ukazywały na bieżąco na stronie internetowej MCK oraz za pomocą mediów społecznościowych.