Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert Pawła Domagały ‒ nowy termin

W związku z utrzymaniem do 29 maja br. obostrzeń związanych ze stanem epidemii dotyczących organizacji przez instytucje kultury wydarzeń z udziałem publiczności, Miejskie Centrum Kultury zmienia termin koncertu Pawła Domagały. Zostaje on przeniesiony z 21 maja na 16 czerwca br. Godzina 19 pozostaje bez zmian.

Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i będą upoważniać nabywcę do wejścia na koncert Pawła Domagały w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie w zmienionym terminie bilety zakupione stacjonarnie w kasie Miejskiego Centrum Kultury można zwrócić do 7 czerwca br. (przy zwrocie należy przedstawić paragon) w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16).

Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione online, prosimy o kontakt z Biletyna.pl.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

DODATKOWE INFORMACJE

Miejsce koncertu: Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa, ul. Strzelecka 24/26.

Sprzedaż biletów: www.mck-tm.pl (kafelek „Paweł Domagała koncert/kup bilet”), biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Pawel-Domagala/Wracaj-Tour/Tomaszow-Mazowiecki
oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16.

Cena biletów: ‒ Sektor A (płyta przed sceną) ‒ 129 zł;
‒ Sektor B (trybuny) ‒ 109 zł.

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego).

Organizator koncertu: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.
Partner: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim.

O wszelkich zmianach dotyczących nowego terminu koncertu będziemy informowali na bieżąco na stronie internetowej MCK oraz za pomocą mediów społecznościowych www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij