Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert Pawła Domagały

27 marca o godz. 19 w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 wystąpi Paweł Domagała ‒ aktor i muzyk. Koncert artysty odbędzie się w ramach cyklu Arena Gwiazd i będzie częścią trasy koncertowej promującej jego najnowszą płytę pt. „Wracaj”. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Sprzedaż biletów rusza 4 marca o godz. 10.

Bilety

* przedsprzedaż (do 14 marca 2021 r.):

‒ Sektor A (miejsca siedzące na wprost sceny) ‒ 109 zł

‒ Sektor B (trybuny) ‒ 89 zł

* od 15 do 27 marca 2021 r. :

‒ Sektor A ‒ 129 zł

‒ Sektor B ‒ 109 zł

Sprzedaż biletów poprzez strony: www.mck-tm.pl, biletyna.pl (https://biletyna.pl/koncert/ Pawel-Domagala/Wracaj-Tour/Tomaszow-Mazowiecki) oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16.

Organizator koncertu: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Partner: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim

O artystach:

Paweł Domagała to człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie, koncertuje, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i ekstremalnie pewny siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany między innymi z filmów: „Wkręceni”, „Exterminator. Gotowi na wszystko” oraz serialu „Żmijowisko”. Występuje w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Kwadrat.

Łukasz Borowiecki – basista (w wersji akustycznej kontrabasista), kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Gra również na pianinie i akordeonie. Studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, współtworzył zespół „Jamal”, grał nawet w orkiestrze dętej „Grandioza”. Współpracuje z Arturem Andrusem, czasem pisze muzykę dla innych twórców i komponuje muzykę do spektakli teatralnych.

Paweł i Łukasz poznali się kilka lat temu w Warszawie, choć obaj są z Radomia. Ich spotkanie rozpoczęło wspólną muzyczną przygodę. Własnym sumptem i bez wsparcia wielkich wytwórni wydali płytę „Opowiem Ci o mnie”, na której teksty są Pawła, muzyka Pawła i Łukasza, a producentem muzycznym jest Łukasz. Płyta uzyskała status platynowej płyty. W 2018 roku obaj muzycy we własnej, niezależnej wytwórni „Domagała i Borowiecki” wydali kolejny krążek „1984”, który pokrył się podwójną platyną. Teledysk promujący płytę „Weź nie pytaj” przekroczył 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenka dostała Fryderyka Publiczności za przebój roku. Okazała się także Przebojem Roku 2018 w radiu RMF FM.

W ubiegłym roku Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki zakończyli prace nad nowym, trzecim już albumem - „Wracaj”, którego premiera odbyła się 20 listopada 2020 r. Album promują single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie” oraz „Wracaj”.

‒ Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej – tak mówią o płycie.

Ważne informacje

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego), w związku z czym należy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie www.mck-tm.pl (http://mck-tm.pl/pawel-domagala-w-tomaszowskiej-arenie-gwiazd-zaproszenie-na-koncert/#more-14048). Osoby wchodzące na koncert zobowiązane są również do przekazania organizatorowi „oświadczenia COVID-19” (http://mck-tm.pl/wp-content/uploads/2021/03/O%C5%9Bwiadczenie.pdf).

W załącznikach niniejszej informacji oświadczenie oraz regulamin imprezy.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij