Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert Noworoczny. Odbierz bezpłatny bilet

Zespół TM BRASS, Aga Dębowska, Piotr Goljat, Mateusz Włodarczyk, Paweł Nowak, Adam Wiączek, Michał Domagała i prezydent Miasta Marcin Witko wystąpią podczas Koncertu Noworocznego, który odbędzie się 12 stycznia (piątek) o godz. 19 w hali ZSP nr 1 przy ul. Św. Antoniego.

FOTO

W hali „Mechanika” zobaczymy zespół TM BRASS z gośćmi. Zaprezentują się m.in.: półfinalistka The Voice of Poland Aga Dębowska, pianista, wokalista i kompozytor Piotr Goljat, uczestnik 4. edycji The Voice of Poland Mateusz Włodarczyk, finalista 1. edycji programu Idol Paweł Nowak, laureat wielu konkursów, przeglądów i festiwali muzycznych Adam Wiączek oraz prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko.

W trakcie Koncertu Noworocznego zainaugurowane zostaną obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenia można otrzymać w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego, w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta, w Miejskim Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18 i ul. Niebrowska 50).

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij