Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-06

Koncert Kapeli Czerniakowskiej z okazji Dnia Seniora

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP serdecznie zaprasza na kolejną projekcję filmową. Tym razem w Pokoju Bajek wyświetlimy film W. Disneya pt: "Oz. Wielki i Potężny".Start 10 listopada o godz.16.00. Wstęp wolny!

Jeśli jesteś miłośnikiem fantazy, przygotuj się na ekscytującą opowieść. Film opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem. Kiedy Oscar Diggs (James Franco), drugorzędny cyrkowy magik przypadkiem trafia do krainy Oz, wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Szybko jednak zmienia zdanie, gdy spotyka trzy wiedźmy, które wcale nie są przekonane, że Diggs jest wielkim, wyczekiwanym przez wszystkich magikiem. Wciągnięty wbrew swojej woli w konflikty rozdzierające krainę Oz , Diggs musi odróżnić wrogów od sojuszników, zanim będzie za późno. Pomysłowość, spryt i odrobina czarów sprawią, że mierny kuglarz, przemieni się w wielkiego czarnoksiężnika... i zacznie lepszego człowieka.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij