Koncert Dobrego Chmiela w MDM

Koncert Dobrego Chmiela z gościnnym udziałem Burzy to propozycja Klubu Młodzieżowego „MDM – Miasta Dzieci i Młodzieży” przy ul. Św. Antoniego 28 na najbliższy piątek. Zapraszamy 21 kwietnia 2023 r. o godzinie 18. Nie zabraknie pozytywnych emocji!

Przypomnijmy, że MDM to placówka wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, która została oficjalnie otwarta w listopadzie 2022 r. przy okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka w Tomaszowie. W placówce realizowane są zajęcia indywidualne i grupowe rozwijające kompetencje dzieci i młodzieży (m.in. informatyczne, porozumiewania się w językach obcych, umiejętności uczenia się, z zakresu świadomości i ekspresji kulturalnej, społecznych i obywatelskich). Na miejscu świadczone jest także wsparcie psychologiczne.

Więcej informacji na Facebook’u Klubu Młodzieżowego MDM – link.