Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert dla Seniorów – Ważne informacje!

 Z okazji Miejskiego Dnia Seniora, dziś (1.10.2020) w Arenie Lodowej odbywa się koncert, wręczone zostaną również wyróżnienia od seniorów miejscom im przyjaznym. W związku z wydarzeniem, przypominamy o zasadach obowiązujących podczas imprezy.

Koncert odbywa się w reżimie sanitarnym. Prosimy aby wszystkie osoby, które w nim będą uczestniczyły,  zapoznały się z regulaminem imprezy (w załączniku), a także miały przy sobie oświadczenie , które stanowiły załącznik do biletu. Niezbędne będzie również zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Przed wejściem na teren Areny należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Przy wejściach oraz w toaletach dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

Wszystkie osoby zobowiązane są utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób, co najmniej 1,5 metra. Należy zajmować wyłącznie miejsca wyznaczone przez Organizatora.

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij