Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kochasz zwierzęta? Zostań ich patronem – honorowym opiekunem

Nie wszystkie psy i koty z tomaszowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt mają szansę na adopcję. Ale i nie każdy z nas może pozwolić sobie na klasyczną adopcję zwierzęcia. Jest jednak rozwiązanie. Można zostać jego honorowym opiekunem.


kora schronisko dla zwierząt

W akcji mogą wziąć udział osoby prywatne, firmy, organizacje, placówki oświatowe itp. Jak informują jej organizatorzy, każdy będzie mógł wybrać sobie czworonoga, którym będzie się opiekował, odwiedzał w schronisku, wychodził na spacery czy organizował dla niego zbiórki, np. specjalistycznej karmy.

Patron oprócz satysfakcji z pomocy udzielonej zwierzęciu, może liczyć na umieszczenie na boksie/kojcu/klatce tabliczki informującej, że pies/kot jest pod opieką danej osoby/grupy/szkoły/firmy itp. Informacja taka zostanie również umieszczona na stronie internetowej schroniska i na fanpage’u placówki na FB.

W tomaszowskim przytulisku na swojego opiekuna czeka ponad 170 psów i ponad 40 kotów. Więcej informacji na temat akcji można uzyskać w schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Kępa 3 lub pod numerem tel. 605 066 808.

Źródło: Schronisko dla bezdomnych zwierząt


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij