Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Karta Tomaszowianina. Zniżki na koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm

Posiadacze Karty Tomaszowianina mogą liczyć na zniżki przy zakupie biletów na jubileuszowy koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, który odbędzie się 13 kwietnia w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Agencja Marketing Factory, która jest organizatorem wydarzenia, dołączyła do grona partnerów programu Tomaszowska Karta Mieszkańca.

FOTO

Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bajm to pierwsze w tym roku muzyczne wydarzenie w Arenie Lodowej. Jak informuje organizator, koncert zaplanowany jest na 9 tys. osób. Beata Kozidrak to legenda polskiej sceny muzycznej. Kwietniowe wydarzenie jest podsumowaniem jej wybitnej pracy artystycznej. Początek koncertu o godz. 20.

Bilety na to wydarzenie są do nabycia w salonach Empik w całej Polsce oraz przez Internet na stronie www.ebilet.pl

Posiadacze Karty Tomaszowianina mogą zakupić wejściówki w cenie specjalnej – 69,00 zł (miejsce na płycie). Aby skorzystać z oferty przy zakupie biletu należy podać kod promocyjny. Można je odebrać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Galerii Tomaszów (przy ul. Warszawskiej 1). Stanowisko jest czynne w czwartki i soboty w godzinach 10 – 18.

Wydarzenie objęte patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij