• Data opublikowania: 2021-09-08

Junior Jazz Klub

Tegoroczna edycja Love Polish Jazz Festivalu zbliża się wielkimi krokami. Jedną z nowości będzie Junior Jazz Klub. To propozycja dla rodziców, którzy chcą uczestniczyć w koncertach jazzowych, a nie mają z kim zostawić swojego dziecka.  Na czas trwania koncertów w Arenie Lodowej (17-18 września), Miejskie Centrum Kultury zapewni opiekę nad dziećmi od 4. roku życia. Będzie dużo wspaniałej zabawy! Zgłoszenia i informacje pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub elektronicznie na adres kontakt@mck-tm.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń do 16 września.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury