Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Jubileusz 15-lecia TUTW

15 września w sali widowiskowej PCAS odbył się uroczysty Jubileusz 15-lecia Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W jego trakcie na ręce Krystyny Wilk – Prezeski Zarządu TUTW zaproszeni na uroczystość goście przekazali moc życzeń, powinszowań i gratulacji.

Gratulowano wspaniałego „piętnastolecia” działalności zarówno Zarządowi TUTW jak i wszystkim licznym słuchaczom Uniwersytetu. Na Jubileuszu obecny był także prezydent Marcin Witko, który składając serdeczne gratulacje zaznaczył, że jest jedynie kontynuatorem współpracy z TUTW rozpoczętej przez jego poprzedników. Prezydent podkreślił także rolę i znaczenie działalności stowarzyszenia dla integracji tomaszowskim seniorów oraz dla ich aktywizacji. „Wszyscy tomaszowscy seniorzy są dla nas niezwykle ważni; to środowisko, które szczególnie leży mi na sercu, i któremu staramy się w naszych działaniach poświęcać należną mu uwagę”.

Z okazji Jubileuszu Pani Prezes w imieniu Zarządu TUTW wręczała wyróżniającym się członkom, a także współpracownikom, przyjaciołom Uniwersytetu i zasłużonym gościom złote, srebrne i brązowe laury, które podkreślały ich wkład w dotychczasowy rozwój Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu, a przy jego dzieleniu kolejnych życzeń równie wspaniałego 20, 25 i 30-lecia.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij