Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Jesienne wietrzenie szafy

Taka już nasza damska natura, że lubimy zakupy. Często kupujemy rzeczy, które po krótkim czasie zalegają w naszych szafach. Dlatego świetnym pomysłem są wszelkiego typu „szafa-party”, podczas których możemy się wymienić, sprzedać lub kupić za niewielkie pieniądze fajne ubrania, torebki czy inne dodatki dla siebie i swoich najbliższych.

 Z takim pomysłem wyszła nasza koleżanka z O. K. „Tkacz”, filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim - Katarzyna Wojtaszczyk. Zaangażowała się w organizację „jesiennego wietrzenia szaf” w naszym mieście. Spotkanie odbędzie się 03 listopada b.r. (czwartek) w siedzibie Ośrodka ul. Niebrowska 50 w godz. 17. 00 – 19. 30. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się do dnia 31.10 b.r. do sekretariatu Ośrodka tel. 44 724 51 92 lub bezpośrednio do p. Katarzyny Wojtaszczyk, tel. 505 900 415. wpisowe – 10 zł. ZAPRASZAMY!

Plakat z informacjami o akcjiTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij