Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Jak zdobyć fundusze na rozwój? Przyjdź na spotkanie

23 i 25 lipca br. odbędą się spotkania informacyjne dotyczące nowych konkursów, ogłoszonych  w ramach poddziałania 1.2.1 Infrastruktura B+R przedsiębiorstw i 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw. W programie spotkań poruszone zostaną między innymi zagadnienia związane z przedmiotem oraz zasadami uzyskania dofinansowania w obu konkursach i nowościami w konkursach w porównaniu do poprzednich naborów. Oba spotkania wzbogaci wykład ekspercki dr. inż. Bartosza Sakowicza, który opowie zgromadzonym uczestnikom o elementach planowania prac badawczo-rozwojowych.

Spotkania planowane są:

23 lipca br. (1.2.1) i 25 lipca br. (1.2.2) w godz. 10.00 – 14.00

w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, I piętro.

 

Programy spotkań i formularze zgłoszeniowe dostępny są tutaj: http://www.cop.lodzkie.pl/szkolenia-i-konferencje/1148-dowiedz-sie-wiecej-o-letnich-konkursach-na-badania-i-rozwoj

 

* Spotkania i szkolenia mogą być rejestrowane w formie zdjęciowej/video do celów promocyjno-informacyjnych oraz dźwiękowej do celów roboczych.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij