Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Jak planować projekt, by zwiększyć szansę na jego finansowanie. Zapraszamy na szkolenie

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim, Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS organizują warsztat dla organizacji pozarządowych „Jak planować projekt, by zwiększyć szansę na jego finansowanie” Odbędą się one się 17 maja w godz. 10-15 w sali konferencyjnej nr 129 w Starostwie Powiatowym .Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szkolenie

Udział mogą wziąć przedstawiciele organizacji pozarządowych, którzy nie mają doświadczenia w tworzeniu projektów społecznych lub mają w tym zakresie niewielkie doświadczenie.

Szkolenie poprowadzi Wioletta Gawrońska - ekspertka z zakresu animacji lokalnej, funduszy i ekonomii społecznej. Koordynatorka wielu projektów finansowanych z środków publicznych i prywatnych. Od wielu lat związana z Centrum OPUS zarówno jako osoba merytorycznie realizująca różne programy oraz członkini zarządu Centrum OPUS. Certyfikowana trenerka oraz członkini zarządu Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP

W przypadku pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kultury i Promocji w Starostwie Powiatowym (tel. (44) 724-21-27 wew. 418, promocja@powiat-tomaszowski.pl)Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij