Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI - CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

Ruszył nabór do udziału w tegorocznym Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4. Do udziału w tej edycji serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie Miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 29 lipca. W tym roku impreza nosi nazwę „Eksplozja Kolorów z Galerią Tomaszów".

 Zdjęcie z Lokalnych Niebanalnych 2015

Poniżej dostępny jest formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki też można otrzymać w siedzibie Urzędu Miasta w Biurze Partnerstwa i Rozwoju przy ul. POW 10/16, I piętro, pokój 18.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, ukazujące  czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy. Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie, popularnej zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, gry terenowej z nagrodami. Tym razem pod hasłem „Eksplozja kolorów z Galerią Tomaszów”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Bieżących informacji o Pikniku udziela:

  1. Biuro Partnerstwa i Rozwoju

tel.44 724 23 11 wew. 296, 798 781 403

e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl

  1. Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

tel. 518 259 966, 44 724 23 11 wew. 274, 275,

e-mail: wps@tomaszow-maz.pl

 

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij