Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-10-31

IV Polski Kongres Przedsiębiorczości. Nagrody dla miasta i ZGWK

Prezydent Marcin Witko i prezes zarządu ZGWK Maria Chilińska odebrali nagrody „Lider Rozwoju Regionalnego” podczas IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w Lublinie. To wyróżnienie za pracę dla dobra lokalnej społeczności.

Targi

Wydarzenie odbyło się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym 27 i 28 października. Idea Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości nieprzerwanie od czterech lat to synergia środowisk naukowych i biznesowych wraz z samorządami, które stały się inkubatorami dla rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć. Laureatami tytułu „ Lider Rozwoju Regionalnego” zostają firmy i miasta działające dla dobra lokalnej społeczności, skutecznie pozyskujące fundusze unijne na inwestycje, realizujące je sprawnie i szybko, a przy tym nie zapominające o wielu innych potrzebach mieszkańców.

Prezydent Marcin Witko wziął udział w konferencji „Biznes w sporcie – sport w biznesie”, którą poprowadził polski sztangista Robert Dołęga. Tę tematykę poruszyli również m.in. Robert Korzeniowski, Mateusz Kusznierewicz i Marcin Czachorski. Prezydent Marcin Witko wziął również udział w dyskusji „Sposób na inwestora. Jak miasta i gminy skutecznie przyciągają kapitał?”.

W tym samym czasie, w Lublinie odbyły się targi „Przestrzeń Marki”, w ramach których zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą inwestycyjną i turystyczną naszego miasta.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij