Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-09-06

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest

Od 1 do 30 września 2021 r. na terenie Tomaszowa Mazowieckiego przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit). Inwentaryzacje prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych „Eko-precyzja” z siedzibą w Ustroniu.

 

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji. Ankieterzy posiadają stosowne upoważnienia.

 

Zarządców obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłaszanie tego faktu w Urzędzie Miasta Tomaszowów Mazowiecki lub bezpośrednio do firmy „Eko-precyzja”, elektronicznie: e-mail: biuro@eko-precyzja.eu, telefonicznie: +48 694 025 853
lub poprzez wypełnienie ankiety online pod adresem:


https://www.eko precyzja.eu/ankieta.php

 

Brak uwzględnienia występowania wyrobów zawierających azbest w ewidencji gminnej może uniemożliwić otrzymanie dotacji na ściągnięcie, wywóz i utylizację azbestu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij