Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

III Sportowy Turniej Przedszkolaków „Brzdąc Cup 2016”

„Brzdąc Cup 2016” czyli impreza sportowa tomaszowskich przedszkolaków została już zorganizowana po raz trzeci. Turniej odbył się 3 czerwca.  III Sportowy Turniej Przedszkolaków odbył się w hali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2, a został zorganizowany przez Przedszkole nr 16 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

 Zdjęcie dopingującej publiczności

Organizacja tak dużego przedsięwzięcia  nie byłaby możliwa bez fachowej  i merytorycznej pomocy, której jak co roku udzielili organizatorom trenerzy Akademii Tomaszowskiej Siatkówki. Zadbali oni o poziom, różnorodność konkurencji sportowych  i ich zróżnicowany stopień trudności. Wszystko to w trosce o profesjonalizm i wagę tak ważnej imprezy tomaszowskich przedszkolaków. Zdrowie, prawidłowy rozwój i krzewienie czynnego wypoczynku przyświecały organizacji  imprezy „Brzdąc Cup 2016” .

Konkurencje nie były łatwe, a i siła, i możliwości przedszkolaków imponujące.

Widownia była przepełniona dzieciakami mocno i głośno dopingującymi swoich kolegów i koleżanki, uczestniczących w zawodach.

Nawet goście, przedstawiciele tomaszowskiego Wydziału Oświaty, Akademii Tomaszowskiej Siatkówki i klubu sportowego Lechia porwani duchem sportu włączyli się w zabawę z dziećmi organizując ciekawy i skuteczny doping.

Rozpoczęcie, jak na prawdziwej olimpiadzie. Poszczególne drużyny z emblematami swojej placówki, wprowadzane przez siatkarki i siatkarzy  Szkoły Podstawowej nr 13,  przy dźwiękach muzyki zagrzewającej do sportowej walki.

Konkurencje zaznaczyły się wysokim poziomem, ale i zróżnicowanym  stopniem trudności .

 

Miejsce na podium zajęły trzy drużyny:

-   I  miejsce drużyna Przedszkola nr 11,

-  II  miejsce drużyna Przedszkola nr 7,

- III  miejsce drużyna Przedszkola nr 3.

 

Dzieci wywalczyły trofea sportowe i z dumną miną  wracały do swoich placówek.

Medalami i dyplomami za uczestnictwo w zawodach  zostali obdarowani także pozostali uczestnicy. Wszyscy byli zgodni, co do zasady, że nie wynik, a sportowa rywalizacja jest najważniejsza.

W trosce o zdrowy tryb życia i kultywowanie tradycji sportowych oraz  dobrą  zabawę  wierzymy, że tak interesująca i absorbująca impreza odbędzie się kolejny raz już….za rok, tak więc zapraszamy!

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij