Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


III Rodzinny Rajd Rowerowy im. rtm Witolda Pileckiego

III Rodzinny Rajd Rowerowy zgromadził w minioną niedzielę wielu chętnych. Młodzieżowy Dom Kultury organizując rajd, chce upamiętnić patrona placówki, rotmistrza Witolda Pileckiego. Trasa rajdu wiodła z Placu Kościuszki przez Spałę do Konewki i z powrotem do Tomaszowa, gdzie na przystani kajakowej MDK nastąpiło zakończenie rajdu, w którym udział wzięło około 170 osób.

 Prezydent Marcin Witko podczas rajdu

Na uczestników rajdu czekały okolicznościowe koszulki z wizerunkiem rotmistrza Pileckiego, odblaski rowerowe oraz książeczki o Hieronimie Dekutowskim „Zaporze” przekazane przez IPN, a także gorący poczęstunek. Ponadto można było bezpłatnie zwiedzić bunkry w Konewce i wziąć udział w quizie wiedzy na temat Żołnierzy Niezłomnych i wygrać książki historyczne. Najmłodsza uczestniczka rajdu, Kaja Wata miała niespełna trzy latka, z kolei najstarszy uczestnik pan Ryszard Latocha urodził się 80 lat temu.  Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij