Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Gwiazdkowa niespodzianka

Okres przedświąteczny –  to czas pojednań, refleksji oraz pomocy potrzebującym. Warto wtedy zadbać o to, aby w codziennym zabieganiu dorośli i dzieci nie zapomnieli o najważniejszych wartościach w naszym życiu. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim zaangażowali się w przedświąteczną akcję  „Gwiazdkowa Niespodzianka”, organizowaną przez Fundację Arka Nadziei dla dzieci z rodzin powiatu tomaszowskiego, które znajdują się w  trudnej sytuacji życiowej.

 Zdjęcie ze spotkania

Kierowali się w tym działaniu przeświadczeniem, że wielkość człowieka polega na tym, że potrafi się dzielić z innymi i wspierać ich w różnych sytuacjach życiowych.

 Podsumowanie „Gwiazdkowej Niespodzianki” odbyło się 19 grudnia w sali obrad Urzędu Miasta. Wzięło w nim udział 130 dzieci wraz z rodzicami (w tym 48 z SP nr 13). Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 , przygotowani przez nauczycielki : Krystynę Rurarz ,  Anetę Kościstą, Monikę Pawlikowską, zaprezentowali zebranym jasełka.  Każde zaproszone dziecko otrzymało prezent przesłany przez niemiecką rodzinę . Akcja była współfinansowana również przez Wojewodę Łódzkiego.

Urząd Miasta reprezentował  wiceprezydent Tomasz Jurek oraz sekretarz miasta  Katarzyna Marchewka. Obecni byli również ppłk Wojciech Jakóbczyk   i  mjr Włodzimierz Dąbrowski –  przedstawiciele 25. Brygady Kawalerii Powietrznej  z Tomaszowa Mazowieckiego.

Źródło: ZSP nr 1

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij