• Data opublikowania: 2016-12-06
  • Słowa kluczowe: muzeum

Grudzień w muzeum

Wystawa czasowa „Świat zmysłów”, pokaz kotów rasowych i koncert kolęd – między innymi takie wydarzenia odbędą się w grudnia w  Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego.

Wystawy czasowe

•    Do7 XII 2016 r. -  „ Świat zmysłów”, interaktywna,  przygotowana przez Uniwersytet Jagielloński Muzeum Collegium Maius w Krakowie
•    Od 16 XII 2016 r. – Wystawa jubileuszowa SAP

Bilet wstępu na wystawę czasową „ Świat zmysłów”: 5 zł./os.
Bilet wstępu na wystawy stałe: normalny: 3,00 zł./os., ulgowy: 2,00 zł./os.

Wydarzenia

•    11 XII 2016 r. godz. 10.00 - 18.00 - Pokaz kotów rasowych, bilet wstępu: 5,00 zł/os.
•    16 XII 2016 r godz. 17.00. – wernisaż SAP( wstęp bezpłatny)
•    22 XII 2016 r. godz. 17.00 – Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim( wstęp bezpłatny)