Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Grand Prix DOK w tenisie stołowym - wyniki

Pierwszy w tym sezonie turniej tenisa stołowego w ramach cyklu Grand Prix DOK 2016/2017 odbył się 23 października 2016 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim.
Zgłosiło się 16 zawodników. W celu wyłonienia najlepszej ósemki uczestników turniej rozgrywano systemem rosyjskim pełnym.

 Zdjęcie z zawodów

Zwycięzcą tego etapu został Zbigniew Goździk pokonując w finale Bogdana Frankiewicza, trzecie miejsce zajął Paweł Burchard, na kolejnych miejscach uplasowali się: Adam Korzeniewski, Tomasz Wieteska, Zdzisław Borowski, Tomasz Błoński i Andrzej Łępicki. Ta pierwsza ósemka zawodników rozegra następny turniej w ramach Grand Prix DOK w dniu 20 listopada 2016 r., tym razem już systemem każdy z każdym. Zaś 6 listopada 2016 roku ośrodek zaprasza na TURNIEJ tomaszow24.com CUP, podczas którego tenisiści zawalczą o puchar ufundowany przez redakcję portalu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij