Grand Prix DOK w Tenisie Stołowym

Turniej klasyfikacyjny w ramach Grand Prix DOK z podziałem na grupy odbył się 20 listopada w Dzielnicowym Ośrodku Kultury. W grupie A (mistrzowskiej) rywalizowało 6 zawodników systemem „każdy z każdym”. Najlepszy okazał się Zbigniew Goździk wygrywając wszystkie pojedynki, a tym samym umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej mając komplet punktów (200pkt.) po dwóch turniejach.

Zdjęcie z zawodów w tenisa

Kolejne miejsca zajęli:

II - Tomasz Wieteska, III - Bogusław Frankiewicz, IV - Paweł Burchard, V - Andrzej Łępicki, VI Zdzisław Borowski.
Klasyfikacja generalna po 2/10:
I - Z. Goździk - 200 pkt.
II - B. Frankiewicz - 185 pkt.
III - Tomasz Wieteska - 175 pkt. i P. Burchard - 175 pkt.

W grupie B rywalizowało 9 uczestników zgodnie z regulaminem grając systemem "do dwóch przegranych" - systemem rosyjskim pełnym. Zwyciężył Dariusz Będzyński pokonując w finale Macieja Centkę 3:0. Obaj finaliści zapewnili sobie awans do Gr. A (mistrzowskiej).
Kolejny turniej 3/10 odbędzie się 04 grudnia 2016; Gr. A (mistrzowska) - godz. 9.00, Gr. B - godz. 11.00.

Dzielnicowy Ośrodek Kultury filia MCK w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza sympatyków tenisa stołowego do udziału w Drużynowej Lidze Tenisa Stołowego. Zebranie organizacyjne odbędzie się 28 listopada 2016 o godz. 18.30 w DOK-u filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Gminna 37/39 (dzielnica Białobrzegi).