Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Gramy! Edycja Tomaszowska

Już 28 kwietnia, w sobotę od godziny 11:00 do 17:00 zapraszamy młodzież i dorosłych na pierwszą edycję Gramy! w Tomaszowie Mazowieckim. W programie konkursy z licznymi nagrodami, możliwość zagrania w ciekawe gry planszowe oraz sesje RPG. Jeśli lubicie fantastykę, gry bez prądu i dobrą zabawę albo chcielibyście się przekonać jak można spędzać miło czas zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury na placu Kościuszki 18.

Stowarzyszenie "Topory" działa nieprzerwanie już od 10 lat, a od 25 lat jako grupa ludzi których łączy zainteresowanie fantastyką, grami fabularnymi (RPG) i planszowymi. W tym roku otwieramy nasz oddział w Tomaszowie Mazowieckim by młodzież i dorośli o podobnych zainteresowaniach mogli się spotykać, wymieniać poglądami i spędzać wspólnie czas. Jeśli jesteś zainteresowana/-y dołączeniem do stowarzyszenia zapraszamy już w sobotę 28 kwietnia.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij