Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Godzina dla Ziemi w Tomaszowie Mazowieckim

Jak co roku Tomaszów Mazowiecki włącza się w akcję WWF „Godzina dla Ziemi”.  24 marca o 20.30 na godzinę zgasną światła podświetlające Urząd Miasta, Arenę Lodową, Urząd Stanu Cywilnego, Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego oraz Kamienicę Rodziny Knothe - siedzibę Miejskiego Centrum Kultury i oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do przyłączenia się do akcji.

FOTO


Akcja Godzina dla Ziemi WWF polega na symbolicznym zgaszeniu światła na jedną godzinę, w trosce o naszą planetę. W tym roku odbędzie się ona pod hasłem „Ratujmy serce Karpat” i dotyczyć będzie ochrony Puszczy Karpackiej. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie żyją wszystkie duże drapieżniki - niedźwiedź, wilk i ryś oraz bardzo rzadkie w skali Europy ptaki, takie jak orzeł przedni, puszczyk uralski i sóweczka.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij