Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Futsal Białobrzegi 2019

XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Sport bez nałogów i przemocy” Futsal Białobrzegi ‚ 2019 odbył się 23 lutego br. Impreza zorganizowana została w hali sportowej ZS-P nr 8 przy ul. Gminnej 5/9. Organizatorem imprezy było Miejskie Centrum Kultury i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8.

futsal

Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. Czas trwania meczu wynosił 15 minut. W grupie A grały drużyny: DOK I Białobrzegi, Myjnia Stara Straż, Alkoholove Team, FC Brema. W grupie B grały: FC TM, Struga Personal, Auto Komis Daniel Zych, DOK II Białobrzegi. Do fazy pucharowej awansowały dwa najlepsze zespoły z obu grup. W pierwszym półfinale spotkały się ekipy Alkoholove Team i Auto Komis Daniel Zych. Mecz zakończył się zwycięstwem Alkoholove Team 2:1. W drugim półfinale Struga Personal ograła DOK I Białobrzegi 5:2. Finał zapowiadał się bardzo emocjonująco. I tak też było. Piłkarze pokazali wysoki poziom swoich umiejętności technicznych i wolę walki. Zwycięzcą okazała się drużyna Alkoholove Team, która pokonała Strugę Personal 3:2. Trzecie miejsce zajął zespół DOK I Białobrzegi. Swój mecz z Auto Komis Daniel Zych wygrał 5:0. Drużyny, które zajęły 3 i 4 miejsca w swoich grupach rywalizowały w małych półfinałach. FC Brema pokonała FC TM 4:2. Natomiast w rywalizacji Myjni Stara Straż z DOK II Białobrzegi o zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne. Te, lepiej wykonywali zawodnicy Myjni Stara Straż. Wygrali je 3:2. W meczu o siódme miejsce DOK II Białobrzegi wygrał z FC TM 2:1. W spotkaniu o piąte miejsce w regulaminowym czasie gry było 1:1. Rzuty karne wygrali gracze Myjni Stara Straż 2:1. Puchary dla zwycięzców wręczyły Anna Zwardoń dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Elżbieta Wilczyńska dyrektor ZS-P nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim.  

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij