Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-25

Fundusze Europejskie dla osób z niepełnosprawnościami - spotkanie informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatów zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym "Fundusze Europejskie dla osób z niepełnosprawnościami", które odbędzie się 26 listopada w godz. 9-12 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Bełchatowie

W przypadku chęci wzięcia udziału w danym spotkaniu informacyjnym, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowego na adres e-mail lub osobiste dostarczenie do siedziby danego Lokalnego Punktu Informacyjnego do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12. Istnieje możliwość zatrudnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronie www.rpo.lodzkie.pl


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij