Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


FRONT i MIDNIGHT na metalowo

11 czerwca miłośnicy ostrego grania mieli możliwość usłyszenia dwóch młodych zespołów z Tomaszowa Mazowieckiego. „Heavy Metal Night”, bo pod taką nazwą odbyło się wydarzenie, po raz drugi miała miejsce w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Gminnej. Koncert otworzył zespół Midnight, który choć swój sceniczny debiut ma już za sobą, na scenie DOK-u wystąpił po raz pierwszy.

 Zdjęcie z koncertu

Midnight w składzie Mateusz Goska (wokal, gitara), Jakub Lublin (gitara), Michał Cichowski (bas) i Bartłomiej Adamski (perkusja) zaprezentował 13 utworów, w tym 7 autorskich kompozycji. Zespół ostrym, gitarowym brzmieniem w duchu nurtu NWOBHM przypomniał co starszym uczestnikom imprezy lata 80. Następnie na scenie pojawił się zespół Front, dla którego była to druga wizyta w DOK-u. Jakub Szuflita (wokal), Igor Krzciuk (gitara), Patryk Kuniecki (gitara), Arkadiusz Świtkowski (bas) oraz Bartosz Lasota (perkusja) wstrząsnęli publicznością pełnym wyrafinowania hard rockiem. W repertuarze zespołu również przeważały własne utwory, ale znalazło się też miejsce na covery artystów takich jak AC/DC i Slash. W najbliższym czasie czeka nas jeszcze kilka koncertów zarówno chłopców z Midnight jak i z Frontu. Ci młodzi mogą jeszcze sporo „namieszać”. Poniżej krótka fotorelacja z koncertu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij