Food trucki przy Skansenie Rzeki Pilicy ‒ złóż ofertę

Prowadzisz foodtruckowy biznes? Szukasz atrakcyjnego miejsca na postawienie swojej furgonetki z ulicznym jedzeniem? Możesz skorzystać z propozycji Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Placówka szuka najemców czterech stanowisk przy Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim przeznaczonych na świadczenie usług gastronomicznych.

Stanowiska pod food trucki wydzielone zostały w północnej części parkingu w sąsiedztwie Skansenu Rzeki Pilicy przy ul. A.F Modrzewskiego 9/11. Każde z nich ma ok. 25 mkw. i jest wyposażone w przyłącze energii elektrycznej oraz podlicznik. Dwa przeznaczone są na mobilne punkty gastronomiczne z asortymentem słodkim, a dwa kolejne – z potrawami wytrawnymi. Świadczenie usług gastronomicznych zacząć będzie można już od 15 marca br.

Oferty należy składać w formie elektronicznej na adres: kontakt@mck-tm.pl do 28 lutego 2022 r. Więcej informacji udzielają: Kinga Maciaszczyk-Bednarek, e-mail: kinga.maciaszczyk-bednarek@mck-tm.pl, tel. 500 802 530, Olga Landowska, e-mail: http://olga.landowska@mck-tm.pl, tel. 44 712 23 69, Barbara Szulc, e-mail: barbara.szulc@mck-tm.pl, tel. 500 802 125 (w godz. 8-16). Pliki do pobrania na stronie MCK – link.