Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Finał WOŚP w Tomaszowie Mazowieckim – padł rekord zebranej kwoty

256.345,48 zł ‒ tyle podczas tegorocznego, 28.  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazali tomaszowianie na rozwój dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze chętni wrzucali do puszek, brali udział w licytacjach i wielu innych wydarzeniach, z których dochód również zasilił konto Fundacji WOŚP. Wielki finał w Tomaszowie Mazowieckim odbył się 12 stycznia w Arenie Lodowej. Gwiazdą wieczoru był zespół Blue Cafe.


28. Finał WOŚP kwota


Zebrana kwota to kolejny rekord. W ubiegłym roku tomaszowski sztab WOŚP działający przy Hufcu ZHP zebrał 198.341,25 zł. W tym (jubileuszowym, bo Tomaszów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już od 25 lat) udało się zgromadzić o ponad 50 tys. zł więcej.

To zasługa m.in. trzystu wolontariuszy z naszego miasta i ośmiu gmin powiatu tomaszowskiego, którzy kwestowali na ulicach, ale także osób biorących udział w licytacjach i aukcjach w ramach finałowych wydarzeń.

Na uczestników finału czekały koncerty, występy taneczne, pokazy zumby i pojazdów zabytkowych, porady fryzjerskie i kosmetyczne i wiele innych atrakcji. Prawdziwe tłumy przyciągnął do Areny zespół Blue Cafe, który wystąpił w niedzielny wieczór. Na zakończenie w ramach tradycyjnego „światełka do nieba” zamiast fajerwerków w powietrze wypuszczono czerwone balony w kształcie serc.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij