Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Finał Świerszczykowych Wierszyków '2016.

Miło nam poinformować, że młodzi plastycy z kół plastycznych w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim zostali laureatami KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI o tematyce przyrodniczej MAŁY PRZYRODNIK (w ramach projektu "Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką - Świerszczykowe wierszyki 2016 - 4 edycja).

Zdjęcie laureatów

28 maja w siedzibie organizatora tj. Łódzkim Domu Kultury odbyła się uroczystość podsumowania konkursu i wręczenia nagród laureatom.

Laureatką nagrody Grand Prix została Zuzanna Zając, lat 6 z Dzielnicowego Ośrodka Kultury, filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim. Praca Zuzanny będzie tłem plakatu przyszłorocznej edycji "Świerszczykowych wierszyków".

Wśród wyróżnionych (a warto zaznaczyć, że poza nagrodą Gran Prix nie było innych nagród) znalazły się następujące osoby z ośrodka:

Dominika Konecka, lat 9

Martyna Iwanicka, lat 8

Mikołaj Bednarek, lat 9

Aleksandra Domagała, lat 7

Klementyna Wojnowska, lat 10

Wiktoria Kacperek, lat 6.

Wszystkie dzieci to podopieczni instruktorki p. Iwony Jabłońskiej.

Po uroczystości wręczenia nagród dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych, przeprowadzonych przez organizatorów z ŁDK-u.

Wszystkim laureatom oraz ich instruktorce serdecznie gratulujemy.

 

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij