Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Finał projektu „Kolorowa Lokomotywa – Na Zielonym Szlaku 2017”

Podsumowanie projektu: „Kolorowa Lokomotywa -Na Zielonym Szlaku 2017” odbyło się w Łódzkim Domu Kultury 14 października br.  W tej wyjątkowej uroczystości wzięli również udział laureaci z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Anną Zwardoń, dyrektorem MCK-u.

Zdjęcie z podumowania Kolorowej Lokomotwy

Rozwijające swoje talenty w filii DOK, MOK i TKACZ dzieci z naszego miasta uczestniczyły w okresie letnim w działaniach projektowych wraz z rówieśnikami z 13 innych miejscowości. Wycieczki ekologiczne do 7 Parków Krajobrazowych w województwie, podczas których odbyły się w plenerze warsztaty fotograficzne, tkackie oraz malarstwa zaowocowały w liczne nagrody i wyróżnienia małych artystów z Tomaszowa.

W konkursie fotograficznym pn. „Natura Oczami Dziecka” jury przyznało I miejsce: Kornelii Mokrogulskiej za pracę „Stanęłam sobie i stoję”. Wyróżnione zostały: Aleksandra Nowak „Leśne czupiradło”, Otylia Garczyńska „W stronę słońca”, Małgorzata Jedyk „Piękne mimo wieku”. W konkursie rękodzieła pn. „Sztuka bliska naturze” oceniający również docenili Kornelię Mokrogulską, przyznając tomaszowiance III miejsce. W konkursie plastycznym pn. „Przyroda wokół nas” podopieczni Miejskiego Centrum Kultury: Wiktor Pawlak, Hanna Lisiczko, Natalia Segiet otrzymali wyróżnienia.

Realizacja Kolorowej Lokomotywy była możliwa dzięki dofinansowaniu z Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Gratulujemy laureatom!

zdjęcia: Łódzki Dom Kultury

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij