Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ferie w Szkole Podstawowej nr 12

W ZSP nr2 SP12 zakończyły się zajęcia sportowo – rekreacyjne pod hasłem „Jasne słonko, mroźny dzień, czas bezpiecznych ferii w szkole spędź”.

Dzieci z SP 12 w trakcie zajęć feryjnych

Zgodnie z tym hasłem uczestnicy zimowiska  brali udział  w zajęciach usprawniających koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę,  sprawność fizyczną oraz zasady etykiety.

Przez  dwa tygodnie korzystali z  zajęć na kręgielni, basenie, miejskiej ślizgawce, w salonie zabaw ,,Fun Park”, w kinie, w obiektach turystycznych naszego miasta, ze znanych restauracji oraz sali gimnastycznej.

Podczas zajęć na zimowisku uczniowie zapoznali się z tematyką prozdrowotną, profilaktyką uzależnień, przedsiębiorczością i kreatywnością.

To były jak co roku niezapomniane chwile radości naszych dzieci!

 

Opiekunowie grup: Beata Przybyłek-Kołodziejczyk, Grażyna Galińska, Ewa Redko, Ewelina Brzostowicz, Paulina Kawecka, Kinga Miłek

 

 

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 12

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij