Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ferie w miejskich placówkach oświatowych

Trwa drugi tydzień ferii zimowych. Zajęcia feryjne organizowane są w miejskich instytucjach kultury, w Arenie Lodowej i także – w miejskich placówkach oświatowych.

W pierwszym tygodniu ferii pod hasłem „Najlepsze ferie zimowe – kreatywne i zdrowe” dzieci ze SP nr 12 integrowały się w poszczególnych grupach. Uczniowie brali udział w różnorodnych formach zajęć. Korzystali z pływalni, chodzili do kina, korzystali również z atrakcji zorganizowanych przez miejskie instytucje kultury: Muzeum, Miejska Biblioteka Publiczna, Arena Lodowa czy Kręgielnia.

W SP nr 6 na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: wyjście do kina Helios na film, wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej, udział w zajęciach teatralnych w MCK - Za Pilicą, wizyta leśnika oraz bogata gama zajęć artystycznych i ruchowych. Ostatniego dnia wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami polecieli na… Hawaje. Dzieci wykonały samodzielnie wybuchające wulkany, a następnie uczestniczyły w zabawie karnawałowej ALOHA.

Także w SP nr 10 podczas ferii zimowych dla ich uczestników przygotowano wiele atrakcji. Zabawy ruchowo-animacyjne, udział w lekcjach muzealnych i bibliotecznych, podchody w Muzeum, wycieczki krajoznawcze, warsztaty plastyczne i kulinarne. Wszystkie zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a wspólnym działaniom i zabawom nie było końca.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij