Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Europejskie Forum Gospodarcze – weź udział online

2 grudnia rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju – Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, które potrwa do 4 grudnia. W tym roku wyjątkowo w formule online.

Europejskie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez województwo łódzkie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Forum stanowi platformę wymiany doświadczeń miedzy przedsiębiorcami - szczególnie małych i średnich firm. Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze związane m.in. z przedsiębiorczością, logistyką oraz transportem. Dużo uwagi zostanie też poświęcone nowym technologiom, pracom badawczym i innowacjom. Odbędzie się debata na temat ekonomii społecznej i ekspansji firm na rynki zagraniczne.

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się na stronie https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Transmisja na żywo dostępna będzie w dniach 2-4 grudnia. Pełny program Forum znaleźć można pod linkiem: https://forum.lodzkie.pl/#agenda_new_dzien_I


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij