Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dzień Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 6

Akcja propagująca wśród uczniów bezpieczne zachowania w sieci oraz uczulająca na płynące z Internetu zagrożenia odbyła się 21 lutego w Szkole Podstawowej nr 6.


DBI w SP 6 2020


Na okolicznościowy apel zaprosili swoich kolegów i koleżanki uczniowie z klasy VIc. Przygotowali m.in. przedstawienie pt. „Internet to nie wszystko”, w którym przekonywali, że życie wyłącznie w wirtualnym świecie prowadzi w dłuższej perspektywie do utraty prawdziwych przyjaciół, samotności i społecznej izolacji. Zachęcali młodzież do kontaktowania się ze sobą nie tylko przy pomocy komputerów i telefonów komórkowych, ale także do wspólnych rozmów i zabaw w realnym świecie.

Uczniowie obejrzeli film pt. „Smartfonowi Zombie” przygotowany przez Tramwaje Warszawskie na rzecz promocji bezpiecznego korzystania ze smartfonów, a co za tym idzie również bezpiecznego korzystania z sieci internetowej. Rozstrzygnięto również szkolny konkurs „Nie hejtuję ‒ reaguję”.

Uroczystość zakończyła ankieta dotycząca wykorzystywania smartfonów przez młodzież.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij