Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-15

Dzieci świętowały karnawał

Stołówka szkolna w Zespole Szkół nr 4, 4 lutego, zmieniła się w salę balową. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, chłopców przebranych za superbohaterów… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.

Zdjęcie dzieci z ZS4

Zabawa rozpoczęła się od prezentacji multimedialnej wprowadzającej w atmosferę najwspanialszych na świecie karnawałowych szaleństw odbywających się w Rio de Janeiro w Brazylii oraz w Wenecji tzw. maskarady. Dopełnieniem atrakcji tego wspaniałego popołudnia był występ pary tancerzy z zespołu CANTINERO. Uczennica naszej szkoły Kaja Kałuzińska zatańczyła ze swoim partnerem Cha – chę, rumbę i jiva. Ponadto Malwinka Staszczak z zespołu Kobos Dance wykonała dla zebranych nowoczesny układ taneczny w stylu hip - hop.                                  


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij